Gizlilik ve Güvenlik

Aşağıdaki İlkeler A. Barış Kitap tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.bariskitap.com  web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtım işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresiniz sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin üye kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-postal adresi ......gibi), istatistiksel bilgilerini (yaş, meslek gibi) ve kişiye özel bilgilerini (t.c. kimlik numarası.... vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. Sitemizde verdiğiniz kişisel ve iletişim bilgileriniz A. Barış Kitap  dışında 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Verdiğiniz bilgilerin gizliliğinin korunması kurumumuzun güvencesindedir.a

İletişim bilgileri ayrıca sizlerle iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde toplanmaktadır.

Hiçbir şekilde sitemizde ve altyapısında kredi kartı bilgilerinize ait bilgiler tutulmamaktadır. Her yeni alışverişinizde bu bilgiler size tekrar sorulmakta ve sadece işleminizin onaylanması için seçmiş olduğunuz ilgili Bankanın sanalpos alanına gönderilmektedir.

Üyelik bilgileriniz üzerinde sadece siz işlem yapabilirsiniz.

 

Copyright 2014 Barış Kitap
paymethods